Stypendia szkolne

Drukuj PDF

   Zapraszamy wszystkich rodziców i pełnoletnich uczniów, po odbiór decyzji przyznających stypendia szkolne na okres od września 2013 r. do grudnia 2013 r.

   Faktury i rachunki za pomoce naukowe, podręczniki, słowniki, encyklopedie, sprzęt komputerowy, abonament internetowy, odzież sportową oraz faktury za udział dzieci w zajęciach edukacyjnych, kursach językowych, zajęciach sportowych czy artystycznych należy składać do  13 grudnia 2013 r.

 

                                                                  Zespół Obsługi Ekonomiczno- Administracyjnej
                                                                   Szkół w Dzikowcu

 

Uroczystość Dnia Edukacji Narodowej

Drukuj PDF

    W dniu 14 października w Dzikowcu odbyło się spotkanie z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Wójt Gminy Krzysztof Klecha wyraził słowa uznania dziękując wszystkim nauczycielom za codzienne, pełne pasji i zaangażowania działania podejmowane w szkołach naszej gminy.

    Podkreślił, jak ważna jest realizacja najbardziej wymagającego i niełatwego zadania – przygotowania kolejnych pokoleń do dalszej drogi życiowej, dalszej edukacji, do udanego startu 
w dorosłą przyszłość.

    W tym szczególnym dniu Pan Wójt podziękował za zaangażowanie i wytrwałą pracę uwieńczoną sukcesami, za rozwijanie zainteresowań, wkład i trud włożony w kształtowanie postaw, zachowań, umiejętności dzieci i młodzieży.

    Wręczenia nagród dokonał Wójt Gminy Dzikowiec Krzysztof Klecha z Przewodniczącym Komisji Oświaty Eugeniuszem Pankiem, Sekretarzem Gminy Augustyną Płazą oraz Dyrektorem ZOEAS Małgorzatą Szczęch.

    W imieniu nagrodzonych nauczycieli głos zabrał Piotr Panek Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej w Kopciach, który podziękował władzom samorządowym za przyznane nagrody, a także za słowa uznania i życzenia.

 

Archiwalna strona BIP

Drukuj PDF

 

 

Poniższy link kieruje do archiwalnej strony BIP w celu odszukania informacji zamieszczanych 
do dnia 8 kwietnia 2013 r.

 

Wersja archiwalna strony BIP ZOEAS sprzed 08/04/2013 r.

 

 

 


Strona 4 z 4