Start Ogłoszenia i Informacje Uroczystość Dnia Edukacji Narodowej

Uroczystość Dnia Edukacji Narodowej

Email Drukuj PDF

    W dniu 14 października w Dzikowcu odbyło się spotkanie z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Wójt Gminy Krzysztof Klecha wyraził słowa uznania dziękując wszystkim nauczycielom za codzienne, pełne pasji i zaangażowania działania podejmowane w szkołach naszej gminy.

    Podkreślił, jak ważna jest realizacja najbardziej wymagającego i niełatwego zadania – przygotowania kolejnych pokoleń do dalszej drogi życiowej, dalszej edukacji, do udanego startu 
w dorosłą przyszłość.

    W tym szczególnym dniu Pan Wójt podziękował za zaangażowanie i wytrwałą pracę uwieńczoną sukcesami, za rozwijanie zainteresowań, wkład i trud włożony w kształtowanie postaw, zachowań, umiejętności dzieci i młodzieży.

    Wręczenia nagród dokonał Wójt Gminy Dzikowiec Krzysztof Klecha z Przewodniczącym Komisji Oświaty Eugeniuszem Pankiem, Sekretarzem Gminy Augustyną Płazą oraz Dyrektorem ZOEAS Małgorzatą Szczęch.

    W imieniu nagrodzonych nauczycieli głos zabrał Piotr Panek Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej w Kopciach, który podziękował władzom samorządowym za przyznane nagrody, a także za słowa uznania i życzenia.